Toodete valik

17+

Edukat tegutsemisaastat

135+

Teostatud tööd ja projekti

Meie peamised tooted on eriprojektidena valminud käsitöö palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Palkmaja ehitamisel kasutame kvaliteetset “norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat. Tutvu meie valmisprojektidega palkmajade lehel või saada meile oma eriprojekt.

Samuti on meie tootevalikus käsitööna valminud tünnisaunad ja ovaalsaunad. Meie poolt pakutavad saunad on täislahendus ehk siis kiirelt teisaldatavad ja paigaldatavad sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale. Sauna paigaldamiseks ei ole tarvis ehitusprojekti. Tünnisaunade valikus on erinevate pikkustega (200mm, 240mm, 330mm, 400mm ja 490mm) ning erinevate ruumiarvudega saunad (1 – 3 ruumi). Saunade valikuga saate tutvuda tünnisaunade lehel.

Pakume kvaliteetseid kümblustünne koos rikkaliku lisavarustusega. Kümblustünnide tootevalikus on nii täispuit kümblustünnid, plastiksisuga kümblustünnid kui ka klaasplastist sisuga kümblustünnidKümblustünn pakub asendamatut lõõgastust nii suvisel koosviibimisel, kui talvisel spordivõistlusel. 

  • Baltic Loghouses pakub laias valikus puitmaterjali alates ehituslikust saematerjalist kuni disainliistudeni välja.
  • Toodame ja müüme küttematerjali: puitbrikett, küttegraanul, küttepuud ning kütteklotsid