1 +
Edukat tegutsemisaastat
1 +
Teostatud tööd ja projekti

toodete valik

Baltic Loghouses on käsitööpalkmajade tootmisettevõte. Valige sobiv valmis palkamaja projekt meie kodulehelt või tulge oma jooniste / projektiga meie juurde konsultatsioonile. 

Naturaalsest kuusepuust valmistatud kümblustünnid läbimõõdust 140 cm kuni 208 cm. Kümblustünnide valikus on nii täispuidust, kui ka klaasplastiksisuga tünnid. Lisavarustuse hulgas on nii puidust kate, kui ka klaasplastik kate, võimsamad ahjud, joogihoidjad jne.

Meie tootevalikus on ovaalsed saunad. Meie poolt pakutavad saunad on täislahendus ehk siis kiirelt teisaldatavad ja paigaldatavad sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale.

Meie tootevalikus on torusaunad. Meie poolt pakutavad saunad on täislahendus ehk siis kiirelt teisaldatavad ja paigaldatavad sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale.

Saematerjali ja höövematerjali müük

Kuiva küttepuu, küttebriketti ning pelleti müük

Meie peamised tooted on eriprojektidena valminud käsitöö palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Palkmaja ehitamisel kasutame kvaliteetset “norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat. Tutvu meie valmisprojektidega palkmajade lehel või saada meile oma eriprojekt.

Samuti on meie tootevalikus käsitööna valminud tünnisaunad ja ovaalsaunad. Meie poolt pakutavad saunad on täislahendus ehk siis kiirelt teisaldatavad ja paigaldatavad sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale. Sauna paigaldamiseks ei ole tarvis ehitusprojekti. Tünnisaunade valikus on erinevate pikkustega (200mm, 240mm, 330mm, 400mm ja 490mm) ning erinevate ruumiarvudega saunad (1 – 3 ruumi). Saunade valikuga saate tutvuda tünnisaunade lehel.

Pakume kvaliteetseid kümblustünne koos rikkaliku lisavarustusega. Kümblustünnide tootevalikus on nii täispuit kümblustünnid, plastiksisuga kümblustünnid kui ka klaasplastist sisuga kümblustünnidKümblustünn pakub asendamatut lõõgastust nii suvisel koosviibimisel, kui talvisel spordivõistlusel. 

  • Baltic Loghouses pakub laias valikus puitmaterjali alates ehituslikust saematerjalist kuni disainliistudeni välja.
  • Toodame ja müüme küttematerjali: puitbrikett, küttegraanul, küttepuud ning kütteklotsid
  • Tünnisauna rent.