torusaunade valmistamine ja müük

MÄRTSIS SOODUSTUS TORUSAUNADEL KALKULAATORI HINNAST -15% (V.A.LISAD)

hinnakalkulaator

standardpaketi hind puidukerisega

hinnad sisaldavad 20% käibemaksu

Küsi transpordihinda!

Kokku eur

soovid erimõõduga toru- või ovaalsauna

Meie toodete valikus on kvaliteetsed tünnisaunad ehk torusaunad. Lisaks on võimalus juurde tellida klaasist poolkaar otsaseina, kust saab otse leiliruumist nautida vaateid loodusesse. Torusauna välisseinte paksus on 39 mm ning siseseinte paksus on 28 mm. Katusekatte materjalina on kasutusel bituumensindel. Leiliruumi saunalava on valmistatud sanglepast või haavapuust, komplektis on põrandarest, kerise tagaseina kuumakaitseplaat ja lisavarustusena võimalik juurde soetada 30 liitriline või 40 liitrine roostevaba veepaak.

Torusauna viimistlemisel kasutame Tikkurila Pinja Wood Stain värve. Pinja Wood Stain värv on kiiresti kuivav veepõhine toonitav peits ning kaitseb pinda niiskuse, päikesekiirguse ja mustuse eest ning seeläbi vähendab puitpinna pragunemist.

Torusaun on kiirelt teisaldatav ja paigaldatav sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale. Torusauna paigaldamiseks ei ole tarvis ehitusprojekti.

Tünnisaunade valikus on erinevate pikkustega (200mm, 240mm, 330mm, 400mm ja 490mm) ning erinevate ruumiarvudega saunad (1 – 3 ruumi). Saate alloleva valiku abil leida endale sobivaima tünnisauna lahenduse.